• image
  • image
  • image
  • image
  • image
Previous Next

Warto czytać

Bez pieniędzy możesz zwiedzić świat a nawet polecieć w kosmos, przeżywać przygody rozwijać zainteresowania, zdobywać wiedzę. Jak to możliwe? Jest taki przyjaciel, który Ci to ułatwi, znasz go na pewno- to KSIĄŻKA.
Aby Was o tym przekonać organizujemy spotkania z książką:
W każdy czwartek na długiej przerwie Samorząd uczniowski zaprasza do klasy i na czytanie najmłodszych.

Zdjęcia zobaczyć można klikając tutaj

Brawa dla księdza Tomasza

Ksiądz Tomasz nie tylko pięknie gra (zobaczyliśmy i usłyszeliśmy podczas obchodów Dnia Papieskiego) ale także jest zagorzałym sportowcem i kibicem.
Pod jego opieką drużyna ministrantów z naszej szkoły w XIII Diecezjalnym Turnieju Halowej Piłki Nożnej – kategoria kl. V- VI zajmuje I miejsce po etapie rejonowym.
Gratulujemy zawodnikom oraz księżom z księdzem proboszczem Pawłem Słonopasem na czele. Dziękujemy za zaangażowanie rodzicom, którzy pomagają dowożąc i kibicując naszym zawodnikom. Trzymamy kciuki!

XV Dzień Papieski w naszej szkole

Jak co roku, w październiku uczniowie naszej szkoły wracają pamięcią do  postaci świętego Jana Pawła II. Tegoroczne dni papieskie przygotowali uczniowie klas IV-VI pod opieką ks. Tomasza Turka. Podczas uroczystości uczniowie przypomnieli treści nauczania Jana Pawła II dotyczące rodziny. Rozstrzygnięto także konkurs Samorządu Uczniowskiego na najpiękniejszy różaniec.

Zdjęcia z XV Dnia Papieskiego tutaj

Rajd pieszy 14 października

14 października to dzień ustawowo wolny od zajęć edukacyjnych część uczniów wzięło udział w rajdzie pieszym. Dzieci pod opieką nauczycieli zwiedziły Muzeum AK w Bondyrzu. Po rajdzie wróciły na plac szkoły gdzie przy ognisku, wspominały przeżycia z muzeum.
Więcej zdjęć tutaj

Dzień Edukacji Narodowej

13 października uczniowie naszej szkoły przygotowali akademię z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Najpierw był pokaz mody dla nauczycieli i pracowników szkoły następnie życzenia.
Z okazji święta 3 nauczycieli naszej szkoły oraz dwóch pracowników obsługi otrzymało nagrody dyrektora, jeden nauczyciel został wyróżniony nagrodą Burmistrza.
Wszyscy pracownicy szkoły otrzymali życzenia i prezenty wykonane przez Samorząd Uczniowski.
Do życzeń włączyli się też rodzice, od nich otrzymaliśmy piękne kwiaty.

Zdjęcia z obchodów Dnia Edukacji Narodowej tutaj

Święto Szkoły

Nie można sobie wymarzyć piękniejszego dnia jak ta pierwsza październikowa niedziela. Tego dnia tj. 4 października w naszej szkole miały miejsce obchody Święta Szkoły której patronem jest Armia Krajowa.

Wśród zaproszonych gości licznie stawili się przedstawiciele Związków Żołnierzy Armii Krajowej, przedstawiciele władz samorządowych, delegacje z sąsiednich szkół, a także mieszkańcy okolicznych miejscowości.

Czytaj więcej...

Wrześniowe sukcesy

W dniu 18 września 2015 r. w Tomaszowie Lub. Jola Handora z kl. IV zajęła pierwsze miejsce w VIII Ogólnopolskim Biegu z okazji Bitew pod Tomaszowem Lubelskim 1939. Bardzo dobrze wypadł również Kacper Kuryło z kl. VI zajmując siódme miejsce. Ania Jachymek z kl. VI była piętnasta, a Kacper Młynarczyk z kl. IV był 23.

Czytaj więcej...

Strona 1 z 21