• image
  • image
  • image
  • image
Previous Next

Ekologiczny „Waluś”

22 września w naszej szkole zagościł klaun Waluś, w programie przygotował śmieszne scenki z elementami ekologicznymi. Dzieci świetnie się bawiły, już czekają na następny występ.

Zdjęcia zobaczyć można tutaj

Wywiadówka


 

 Wszystkich rodziców serdecznie zapraszamy na zebranie, które odbędzie się we czwartek 25.09.2014r. o godzinie 15.30.

 


 

Idą jak burza

Drużyna piłkarska naszych dziewcząt, (klasy V – VI, oraz jedna zawodniczka z klasy III)  w tym roku szkolnym rozpoczęła rywalizację od V edycji „Turnieju  Orlika o Puchar Donalda Tuska”.
Dziewczyny wygrały już eliminacje gminne i powiatowe. W piątek nasze zawodniczki będą walczyć o kolejne zwycięstwo. Opiekunem zwycięskiej drużyny jest pan Krzysztof Szkałuba.
Trzymamy kciuki!

Więcej zdjęć zobaczyć można klikając tutaj

Zwiedzanie, zabawa i zaduma

16 września 44 uczniów naszej szkoły z klas III- VI było na wycieczce w Lublinie. Dzieci odwiedziły ogród botaniczny, zwiedziły Starówkę, zeszły do podziemi- przeszły trasą turystyczną i obejrzały prezentację dotyczącą historii miasta. Wielką atrakcją wycieczki była wizyta w McDonald's. Nasi uczniowie poznali także jedno z najokrutniejszych miejsc naszej historii oddając hołd pomordowanym w obozie koncentracyjnym na Majdanku.

Więcej zdjęć zobaczyć można klikając tutaj.

Witaj Szkoło

Podręczniki na rok szkolny 2014/2015

Nowy rok szkolny 2014/2015 już niedługo, klikając tutaj znajdziecie najdrożsi listę podręczników z którymi pracować będą uczniowie w nowym roku szkolnym.

Kliknij tutaj aby pobrać listę podręczników

Najlepsi uczniowie 2013/2014

Rok szkolny mamy już za sobą. Dla uczniów był pełen ciężkiej i solidnej pracy. Gratulujemy tym najlepszym i życzymy dalszych sukcesów w nauce. A oto najlepsi uczniowie Szkoły Podstawowej im. Armii Krajowej w Kaczórkach roku szkolnego 2013/2014

Czytaj więcej...

Strona 1 z 12