• image
  • image
  • image
  • image
Previous Next

Zdrowo jem, wieciej wiem!

Uczniowie naszej szkoły biorą udział w konkursie „Zdrowo jem, więcej wiem!”.

Uczniowie realizują szereg zdań o tematyce zdrowego odżywiania i aktywności fizycznej.

Tutaj linki do filmów:

Zdrowo jem, więcej wiem cz.1

Zdrowo jem, więcej wiem cz.2

Zdrowo jem, więcej wiem cz.3

Hura Wiosna

Zapraszamy do obejżenia zdjęć ze świata wiosny.

Zdjęcia zobaczyć można klikająć tutaj

Film ze spotkania z gitarą tutaj ;)

Trzynasty przyniósł nam szczęście

13.03.2015 r. drużyna chłopców z klas IV - V brała udział w XVI edycji turnieju „O Puchar Dyrektora Szkoły nr 3 w Zamościu”.

Nasi uczniowie po zaciętej walce zajęli II miejsce.

Składy drużyn:

Kl. IV: Mateusz Cieplak- strzelec 5 bramek, Daniel Mękal – 3 bramki, Dawid Czapla – bramkarz, Kamil Ożóg, Maciej Zawiślak.

Kl.V: Kacper Kuryło, Michał Marczak- 1 bramka, Wojtek Margol, Ziemko Olinkiewicz

Uczniowie godnie reprezentowali nasza szkołę i świetnie się bawili. Wielkie gratulacje dla chłopców i pana Krzysztofa Szkałuby! Serdeczne podziękowania dla księdza Pawła Słonopasa, który objął opieką duchową, pomocą w opiece nad drużyną i sponsorował nagrody. Serdeczne podziękowania kierujemy również do taty Mateusza, pana Dariusza Cieplaka, który kibicował chłopakom i ufundował poczęstunek dla naszej drużyny.

Więcej zdjęć zobaczyć można tutaj a tutaj krótki film wideo

Konkurs Plastyczny -Bezpieczeństwo i rozwaga – tego od Ciebie każdy wymaga

Już po raz kolejny nasza szkoła brała udział w XVII- ej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Bezpieczeństwo i rozwaga – tego od Ciebie każdy wymaga”. Organizatorami konkursu byli: Komendant Główny Państwowej Straży Pożarnej, Szef Obrony Cywilnej Kraju, we współpracy z Wydziałami Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędów Wojewódzkich zaś współorganizatorami Starostwo Powiatowe w Zamościu, które było jednocześnie fundatorem nagród, oraz Krasnobrodzki Dom Kultury.

Czytaj więcej...

72 rocznica bitwy pod Lasowcami

4 lutego 2015 roku odbyły się uroczystości 72 rocznicy bitwy pod Lasowcami. Kolejny raz kombatanci, mieszkańcy miejscowości, władze, zaproszeni goście brali udział w obchodach tragicznych i bohaterskich wydarzeń z 4 lutego 1943r.

Zdjęcia z uroczystości zobaczyć można klikając tutaj.

To był bal

31.01.2015 r. odbyła się choinka szkolna, wszyscy bawili się świetnie. Dzieci prezentowały swoje umiejętności, pokazywały stroje, brały udział w konkursach. Wszyscy uczestnicy zabawy otrzymali paczki, był pyszny poczęstunek, humory dopisywały- aż szkoda, że następny bal dopiero za rok. W imieniu wszystkich uczniów i nauczycieli składam najserdeczniejsze podziękowania rodzicom, dzięki ich zaangażowaniu choinka była tak udana. E. Zub

Więcej zdjęć zobaczyć można w galerii klikając tutaj.

Podsumowanie plebiscytu 2014

W dn. 31 stycznia 2015 r. podczas szkolnej choinki miała miejsce uroczysta Gala wręczenia nagród dla Najpopularniejszych Sportowców Szkoły. Sprowadzony do szkoły, a obecnie organizowany przez Samorząd Uczniowski Plebiscyt, w którym dzieci i nauczyciele spośród wszystkich uczniów wybierają najpopularniejszego sportowca cieszy się dużym zainteresowaniem i prestiżem.

Czytaj więcej...

Strona 1 z 16