• image
  • image
  • image
  • image
Previous Next

Dyskoteka Andrzejkowa

Pomóż dzieciom przetrwać zimę

Jak co roku nasza szkoła włącza się do akcji. Już od poniedziałku 17 listopada w szkole organizujemy zbiórkę trwałej żywności, słodyczy, środków czystości, artykułów szkolnych.

W niedzielę 23 listopada obędzie się zbiórka przed szkołą od godz. 10.00 do 11.00 . Uczniowie klasy III zaprezentują się w spektaklu „Jaś i Małgosia”, będzie można ich oglądać w Krasnobrodzkim Domu Kultury, szczegóły na plakatach.

Czekamy na waszą pomoc i gorące serca. Pomóż dzieciom przetrwać zimę.

Wywiadówka

 

WSZYSTKICH RODZICÓW ZAPRASZAMY

NA SPOTKANIE, KTÓRE ODBĘDZIE SIĘ:

8.11.2014r -wtorek o godzinie 15.30

11 Listopada -Akademia w naszej szkole

Galeria dostępna jest tutaj, kliknij aby otworzyć.

   

11 listopada – 96 Rocznica Odzyskania Niepodległości

11 listopada 2014r. uczestniczyliśmy w gminnych obchodach tego święta, uczniowie klas IV - VI zaprezentowali część artystyczną w Sanktuarium Maryjnym w Krasnobrodzie – dzieci do występu przygotowały  panie: Katarzyna Buczak i Jadwiga Gałka. Następnie wszyscy uczestnicy uroczystości udali się na cmentarz gdzie złożono wieńce pod pomnikami powstańców styczniowych i żołnierzy września.
Szkolne obchody święta odbyły się 12.11.2014 r. jak co roku uczniowie naszej szkoły zaciągnęli wartę przy portrecie Józefa Piłsudskiego.

Galeria dostępna jest tutaj, kliknij aby otworzyć.

Śniadanie daje moc

Najmłodsze dzieci z oddziałów przedszkolnych i klasy pierwszej 7.11.2014 r. wzięły udział w ogólnopolskiej akcji „Śniadanie daje moc”. Sale zmieniły się w miejsce, w którym przygotowywano wspólne śniadanie oraz rozmawiano o zdrowym odżywianiu. Była to świetna zabawa i nauka, a jaka smaczna.

Galeria dostępna jest tutaj, kliknij aby otworzyć.

Spotkanie z egzotycznym gościem -Pyton Cętka z zamojskiego ZOO

4.11.2014r. odwiedził nas przedstawiciel Ogrodu Zoologicznego w Zamościu, obejrzeliśmy prezentację o zwierzętach- mieszkańcach zamojskiego zoo, poznaliśmy zwyczaje zwierząt, uczestniczyliśmy w konkursie, na zakończenie można było zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z gościem  specjalnym  spotkania- „Cętką” -wężem, pytonem królewskim.

Galeria dostępna jest tutaj, kliknij aby otworzyć.

   

Strona 1 z 14