• image
  • image
  • image
  • image
  • image
Previous Next

Regionalny Koncert Kolęd i Pastorałek

26 stycznia dzieci naszej szkoły uczesticzyły w Regionalnym Konkursie Kolęd i Pastorałek który odbył się w Szkole przy Sanatorium w Krasnobrodzie.

Dzieci pod kierunkiem swoich opiekunów doskonale przygotowały się do konkursu efektem czego było wygrane, nagrody i wyróżnienia.

Dziękujemy organizatorom za zaproszenie do udziału w konkursie, miłą atmosferę. Młodym artystom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Najlepsi uczniowie

good studentNajlepsi uczniowie

W dniu 28.01.2016 r. odbyło się klasyfikacyjne zebranie rady pedagogicznej.

Przedstawiamy najlepszych uczniów pierwszego półrocza:

Czytaj więcej...

Dzień Babci i Dziadka

Kto nas kocha bezgranicznie, kto potrafi najpiękniej opowiadać bajki i zawsze ma dla nas czas, bez kogo nie wyobrażamy sobie dzieciństwa?

Oczywiście wszyscy wiedzą są to Babcie i Dziadziusiowie. Z okazji ich święta wdzięczne wnuczęta z naszej szkoły pod kierunkiem nauczycieli przygotowały uroczystość.

Kochani!
Z okazji Dnia Babci i Dziadka
życzę Wam wszystkiego o czym marzycie
i pragnę Wam podziękować
za Wasz trud i ciężką pracę.

Dziękujemy Babciom i Dziadkom za przybycie na nasza uroczystość i zapraszamy za rok!

XI Stanisławowskie Spotkania z Kolędą

Mroźny dzień 14 stycznia 2016 r. był bardzo szczęśliwy dla klasy Ia. Uczniowie w składzie: Martynka Kukiełka, Gabrysia Złotorzyńska, Kinga Gonatarz, Maja Barańska, Natalia Jasina, Dominika Kukiełka, Kasia Szkałuba, Weronika Bojarska, Ola Żmuda oraz Mikołaj Hajdamaszek wraz z fantastycznymi rodzicami i dziadkiem (Państwo W. Kukiełka, K. Złotorzyńska, K. Jasina, L. Szkałuba, p. Hajdamaszek) i wychowawczynią wybrali się do Stanisławowa wziąć udział w XI Stanisławowskich Spotkaniach z Kolędą.

Czytaj więcej...

Świat jest teatrem

Świat jest teatrem to tytuł 19. Jesiennego Konkursu Recytatorskiego, który miał miejsce 16 listopada 2015 r. w Zamościu. Jak zawsze wzięły w nim udział nasze dzieci, w tym roku z kl. I i IV, które zostały przygotowane przeze p. Annę Szkałubę. Wesołą gromadką dziewczynek i opiekunkę do Zamojskiego Domu Kultury zawieźli rodzice: pani Kukiełka i pani Gontarz oraz pan Młynarczyk.

Czytaj więcej...

Poranek z poezją Ks. Pawła Słonopasa

W dniu 15 grudnia 2015 r. w Szkole Podstawowej im. Armii Krajowej w Kaczórkach odbył się zorganizowany przez opiekunkę Samorządu Uczniowskiego Annę Szkałubę i wikariusza Parafii Opatrzności Bożej w Bondyrzu ks. Tomasza Turka konkurs recytatorski pt. Poranek z poezją Ks. Pawła Słonopasa. „Kapłana o niezwykłej osobowości. Człowieka, który pochyla się nad każdym, bo w każdym widzi odbicie Chrystusa. Bóg obdarzył go niezwykłą wrażliwością na piękno, które wszędzie dostrzega, co wyraża w swojej poezji”. Tak pisał o nim kolega ze studiów śp. ks. Tomasz Bomba w 10 tomiku wierszy wydanym w 25. rocznicę święceń kapłańskich.

Czytaj więcej...

Wesołych Świąt

Strona 1 z 24