• image
  • image
  • image
  • image
Previous Next

Wesołych Świąt

XV Turniej Piłki Nożnej z Podwórka na Stadion

Nasi uczniowie uczestniczyli, jak co roku w turnieju piłkarskim Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku. Ubiegłoroczny tytuł Mistrza Polski dziewcząt U-12 zobowiązywał do dobrej gry i godnego reprezentowania szkoły. Mimo kłopotów kadrowych uczniowie spisali się całkiem dzielnie.

W eliminacjach gminnych 24 listopada 2014 r. starsze dziewczynki pokonały Krasnobród, natomiast chłopcy po świetnej grze przegrali pechowo w ostatniej chwili w rzutach karnych.

Rzuty karne nie przyniosły również szczęścia starszym dziewczętom w eliminacjach powiatowych w Starym Zamościu 3 grudnia. Mimo samych zwycięstw dziewczynki przegrały w półfinale właśnie w rzutach karnych z SP Jarosławiec, co spowodowało, że grały później tylko o trzecie miejsce. Mecz ten wygrały, ale pozostał niedosyt, ponieważ pierwsze miejsce zajęła drużyna SP Złojec, z którą wcześniej wygraliśmy wyraźnie i bezproblemowo 2:0.

Czytaj więcej...

Dyskoteka Andrzejkowa

Pomóż dzieciom przetrwać zimę

Jak co roku nasza szkoła włącza się do akcji. Już od poniedziałku 17 listopada w szkole organizujemy zbiórkę trwałej żywności, słodyczy, środków czystości, artykułów szkolnych.

W niedzielę 23 listopada obędzie się zbiórka przed szkołą od godz. 10.00 do 11.00 . Uczniowie klasy III zaprezentują się w spektaklu „Jaś i Małgosia”, będzie można ich oglądać w Krasnobrodzkim Domu Kultury, szczegóły na plakatach.

Czekamy na waszą pomoc i gorące serca. Pomóż dzieciom przetrwać zimę.

Wywiadówka

 

WSZYSTKICH RODZICÓW ZAPRASZAMY

NA SPOTKANIE, KTÓRE ODBĘDZIE SIĘ:

8.11.2014r -wtorek o godzinie 15.30

11 Listopada -Akademia w naszej szkole

Galeria dostępna jest tutaj, kliknij aby otworzyć.

   

11 listopada – 96 Rocznica Odzyskania Niepodległości

11 listopada 2014r. uczestniczyliśmy w gminnych obchodach tego święta, uczniowie klas IV - VI zaprezentowali część artystyczną w Sanktuarium Maryjnym w Krasnobrodzie – dzieci do występu przygotowały  panie: Katarzyna Buczak i Jadwiga Gałka. Następnie wszyscy uczestnicy uroczystości udali się na cmentarz gdzie złożono wieńce pod pomnikami powstańców styczniowych i żołnierzy września.
Szkolne obchody święta odbyły się 12.11.2014 r. jak co roku uczniowie naszej szkoły zaciągnęli wartę przy portrecie Józefa Piłsudskiego.

Galeria dostępna jest tutaj, kliknij aby otworzyć.

Strona 1 z 14