W dniu 24 czerwca 2013 r. na boisku Orlik w Opolu Lub. odbył się finał wojewódzki turnieju piłkarskiego dziewcząt Mała Piłkarska Kadra Czeka. W rozgrywka brały udział następujące drużyny: gospodarz zawodów UKS Dubler Opole Lub., UKS Kłoczew, UKS Bystrzejowice, LKS Flis Leszkowie oraz obrońca tytułu z ubiegłego roku zespół Szkoły Podstawowej w Kaczórkach.

Drużyny grały systemem każdy z każdym, zwycięzcą turnieju został zespół UKS Dubler Opole Lub. – drużyna wygrała wszystkie spotkania. Drugie miejsce zajęła drużyna z SP Kaczorki, a trzecie UKS Bystrzejowice. Dalsza kolejność: UKS Kłoczew i LKS Flis Leszkowie.Królową strzelców została Ola Drąg z Dublera Opole, natomiast najlepszą zawodniczką turnieju została wybrana Klaudia Sak z zespołu SP Kaczorki. Po wcześniej wygranym turnieju w Międzyczecu Podlaskim o Puchar M. Wielgusa Klaudia została opisana w Polskiej Piłce, wyrózienie niebywałe. Oto link – www.pzpn.pl, następnie Polska Piłka 2 po prawej stronie.

„Finał Centralny 3 Ogólnopolskiego Turnieju Dziewcząt i Chłopców „MAŁA Piłkarska Kadra Czeka”, odbędzie się  w dniach 10-13 lipca 2013 r. w Opolu na obiektach kompleksu Centrum Sportu – MOSiR przy ul. Wandy Rutkiewicz 10   (w pobliżu ul. Północnej).” Cyt. z Komunikatu organizacyjnego:  http://www.lzs.pl/