Od wielu już lat nasza szkoła współpracuje i przyjaźni się ze Stowarzyszeniem Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Krok za Krokiem”. W tym roku, podobnie jak ma to miejsce od wielu lat, uczniowie naszej szkoły zaproszeni zostali na Dzień Rodziny i Spartakiadę zorganizowaną przez Stowarzyszenie „Krok za Krokiem”. To swoiste święto sportu i rodziny odbyło się 27 września 2013 r. w Parku Terapeutyczno-Rekreacyjnym Stowarzyszenia „Krok za Krokiem” w Bondyrzu.

 

W podziękowaniu za zaproszenie uczniowie Szkoły Podstawowej w Kaczórkach przygotowali część artystyczną. Zaprezentowane zostały układy taneczne, które dzielnie i profesjonalnie wykonywali: Dawid Czapla oraz duet w składzie: Kamila Mękal i Kacper Kuryło. Oczywiście nie mogło zabraknąć również występów wokalnych. Tutaj obecność swą zaznaczyli: Kuba Jasina, Gabrysia Pupiec, Oliwia Gałan oraz Kamila Pupiec.

Wokaliści wykonywali utwory w oryginalnej wersji językowej, czyli po angielsku. Było to swego rodzaju podziękowanie dla gości Stowarzyszenia „Krok za Krokiem”, którzy przyjechali z Anglii i z naszego, choć również nieco dalej położonego, Wrocławia. Goście otrzymali podarunki w postaci listów dziękczynnych oraz pamiątek z naszego pięknego Roztocza.

Za zaproszenie bardzo dziękujemy i mamy nadzieję, że nasze występy podobały się wszystkim. My bawiliśmy się wspaniale.