Dn. 13 marca 2014 r. w ZSP w Krasnobrodzie odbył się etap gminny turnieju piłkarskiego Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku U-12, w którym zmierzyły się nasze utytułowane zawodniczki z drużyną dziewcząt z Krasnobrodu. Zwyciężyła drużyna z SP Kaczórki 2:0 i tym samym nasze zawodniczki awansowały do kolejnego etapu.
Niestety, nie powidło się chłopakom z Kaczórek – zajęli drugie miejsce przegrywając w rzutach karnych, ponieważ emocjonujący i wyrównany mecz zakończył się wynikiem remisowym.

Awans zdobyli chłopcy z Krasnobrodu, a Marcin Handora i Maksio Milczuk wzmocnili, zgodnie z regulaminem drużynę z ZSP w Krasnobrodzie w turnieju powiatowym. Zajęli tam III miejsce – gratulujemy.

W turnieju powiatowym, który odbył się 19 marca 2014 r. w Starym Zamościu spotkało się 6 drużyn dziewcząt: nasze dziewczynki w rozgrywkach grupowych wygrały z Kotlicami 3:0 i z Szewnią Górną 5:0. Po wyjściu z grupy w meczu półfinałowym wygrały z gospodarzami tj. z Wierzbą 2:0 i w finale z Jarosławcem 5:1.
Tym samym nasza drużyna zajęła I miejsce i awansowała do finału wojewódzkiego, który odbędzie się 3 kwietnia 2014 r. w Zamościu.
Skład drużyny: Klaudia Sak, Gabriela Dobek, Martyna Przytuła, Sandra Złotorzyńska, Oliwia Gałan, Agata Rogowska, Aleksandra Roczkowska, Aleksandra Barańska, Anna Jachymek i Kinga Buczak z ZSP w Krasnobrodzie oraz trener p. Anna Szkałuba.
Nic tak nie buduje szkolnego sportu jak odnoszone sukcesy – drużynie gratulujemy i życzymy powodzenia w finale wojewódzkim.

Więcej zdjęć zobaczysz tutaj: