Różne są chwile w naszym życiu: jedne rodzą radość inne zaś są powodem smutku. Radość towarzyszy nam wtedy, kiedy cieszymy się z naszych osiągnięć, spełnionych marzeń i zamierzonych planów, zaś smutek pojawia się wówczas, kiedy stajemy w najmniej oczekiwanych okolicznościach życia, takich jak np. zakończenie nauki w szkole.

Z pewnością to uczucie towarzyszyło uczniom klasy szóstej, którzy 24 czerwca pragnęli pożegnać się z naszą szkołą poprzez część artystyczną wykonaną przez nich, wspólną kolację przygotowaną przez ich rodziców i zabawę w czasie dyskoteki. Cieszymy się, że ten wyjątkowy wieczór upłynął w atmosferze radości, choć początek spotkania przyniósł łzy na twarzach uczniów klasy szóstej, to jednak dalsza część wieczoru upłynęła w atmosferze życzliwości i wspólnej zabawy przy radosnej muzyce.
Uczniom klasy szóstej, którzy opuszczają mury naszej szkoły dziękujemy za ich obecność wśród nas, za ich pracę i osiągnięcia zdobyte w czasie ich nauki w naszej szkole. Życzymy im dalszych sukcesów i postępów w nauce, tak by ich dalsza droga była pełna radości i satysfakcji, które daje nauka.

Więcej zdjęć zobaczyć można w galerii tutaj: