Nie można sobie wymarzyć piękniejszego dnia jak ta pierwsza październikowa niedziela. Tego dnia tj. 4 października w naszej szkole miały miejsce obchody Święta Szkoły której patronem jest Armia Krajowa.

Wśród zaproszonych gości licznie stawili się przedstawiciele Związków Żołnierzy Armii Krajowej, przedstawiciele władz samorządowych, delegacje z sąsiednich szkół, a także mieszkańcy okolicznych miejscowości.

Tego dnia również swoje święto mieli pierwszoklasiści, który najpierw zaprezentowali swoje zdolności artystyczna, a później uroczyście wręczono akty mianowania na ucznia.

Uczniowie klas V i VI wraz z nauczycielami przygotowali przejmującą i skłaniającą do refleksji część artystyczną poświęconą dramatom II wojny światowej, oraz dramatom dzieci tamtych lat.

Podsumowaniem uroczystości była msza św. którą celebrowali ks. Paweł oraz ks. Tomasz, a ostatnim punktem programu było złożenie wieńców przez delegacje pod pomnikiem poświęconym Poległym Żołnierzom Armii Krajowej.

Na koniec na zebranych gości czekał ciepły poczęstunek, a na dzieci wielka dmuchana forteca Indian oraz trampolina.

Dziękujemy wszystkim za uświetnienie swoją obecnością święta naszej szkoły, a także tym który przyczynili się aby ten dzień był piękny. Dziękujemy.

Tutaj można zobaczyć zdjęcia z tego pięknego dnia