Już po raz kolejny Roztoczański Park Narodowy w Zwierzyńcu był organizatorem konkursu plastycznego upamiętniającego postać artystki A. Wachniewskiej.Dzieci z naszej szkoły zawsze chętnie uczestniczą w przeglądzie tych prac. Jednak obecny rok 2016 był wyjątkowy.

Spośród 700 prac, które wpłynęły do Ośrodka Edukacyjno-Muzealnego RPN w Zwierzyńcu wybrane zostały tylko trzy rysunki uczniów klasy II ze Szkoły Podstawowej im. Armii Krajowej w Kaczórkach. Laureatami zostali: Hanna Studnicka, Kacper Gałka, Paweł Głąb. Oprócz pamiątkowych dyplomów i upominków, zostały stworzone koszulki i ekologiczne torby z pracami laureatów. Takie prezenty otrzymali wszyscy uczniowie kl.II wraz z wychowczynią. Inicjatorem tego pięknego pomysłu była pani Magdalena Kaproń z RPN w Zwierzyńcu, która osobiście monitorowała to przedsięwzięcie.
W imieniu wychowawczyni klasy II i uczniów, bardzo gorąco  dziękujemy pracownikom RPN, a szczególne słowa podziękowania kierujemy do pani Magdaleny Kaproń, za pomoc w przygotowaniu tych oryginalnych i pięknych  prezentów.

Zdjęcia zobaczyć można tutaj.