W listopadzie uczniowie naszej szkoły brali udział w 6 edycji programu „Śniadanie daje moc”.

Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Dzięki niemu dzieci mają energię do nauki, lepiej koncentrują się podczas lekcji i mają siłę do zabawy. To najlepszy start w nowy dzień!

Nauka, zabawa i nieziemska przygoda! To wszystko przeżyły dzieci, które wzięły udział w najnowszej edycji programu Śniadanie Daje Moc. Już po raz szósty uczniowie klas 0-3 szkół podstawowych a wraz z nimi uczniowie naszej szkoły uczyli się zasad zdrowego odżywiania i roli śniadania w codziennej diecie. Tym razem, podczas całkiem nowych zajęć – „Misji Śniadaniowych”, pełnych gier i zabaw przygotowanych przez organizatorów programu – Partnerstwo dla Zdrowia. Bohaterami „Misji Śniadaniowych” są mali agenci – Tola i Maks, którzy wspólnie z uczniami z całej Polski będą uczyć kosmicznego Wszystkojada 12 zasad zdrowego odżywiania.

 Wszystkojad Maks Tola

 

12 zasad zdrowego odżywania dla uczniów Według

Instytutu Matki i Dziecka

Galeria zdjęć