W dniu 23 listopada 2017 r. obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Pluszowego Misia.

W dniu 23 listopada 2017 r. obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Pluszowego Misia. W związku z tym Samorząd Uczniowski wraz z opiekunką Anną Szkałubą i uczniami kl. III i VI zorganizował Paradę Misiów dla dzieci z oddziału przedszkolnego. Oprócz prześlicznych pluszaków, które gościły w naszej szkole, mieliśmy również przyjemność spotkać postacie z bajek: Krecika (p. Nadia Gleń), Minnie (Magda Gleń), Myszka Miki (Martynka Kukiełka) i oczywiście króla balu – Misia, czyli Kingę Gontarz. Oprócz zabawy, uśmiechu i tańców dzieci z zainteresowaniem obejrzały film pt. Miś Uszatek, spróbowały podarowanego przez p. Gontarza z Bondyrza, dziadzia Kingi miodu, a na koniec Krecik poczęstował wszystkich uczestników pysznymi Lubisiami.

Serdecznie dziękuję p. Nadii Gleń za świetne odgranie postaci Krecika i słodki poczęstunek, p. Gontarzowi za przepyszny miód, Madzi, Martynce i Kindze za śpiewanie, dziewczynkom z kl. VI za pomoc oraz wszystkim dzieciom, paniom z oddziału przedszkolnego i p. dyrektor za wspaniałą, mimo awarii sprzętu, zabawę. Zapraszamy za rok.

Opiekun SU Anna Szkałuba

 

1 Dzień Pluszowego Misia

2 Dzień Pluszowego Misia

3 Dzień Pluszowego Misia

4 Dzień Pluszowego Misia

5 Dzień Pluszowego Misia

6 Dzień Pluszowego Misia

7 Dzie Pluszowego Misia

8 Dzień Pluszowego Misia

9 Dzień Pluszowego Misia

10 Dzień Pluszowego Misia

11 Dzień Pluszowego Misia