główne Jasełka 2017Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas, przepełniony rodzinnym ciepłem, radością i miłością.

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas, przepełniony rodzinnym ciepłem, radością i miłością. To również wielowiekowa tradycja oraz pielęgnowanie obrzędów, które są nierozerwalną częścią naszej kultury. Tradycją, które pielęgnujemy w naszej szkole jest coroczne spotkanie opłatkowe oraz wspólne kolędowanie.

Dlatego 22. grudnia cała społeczność szkolna zgromadziła się na wspólnym spotkaniu. Uczniowie klasy drugiej przybliżyli nam istotę Świąt Bożego Narodzenia. Nie powinniśmy się skupiać na rzeczach materialnych, realizacji własnych potrzeb, a dążyć do tego by żyć w zgodzie z innymi, być wrażliwymi na ludzką krzywdę i pamiętać o tym, że Boże Narodzenie trwa przez cały rok. Oczywiście nie mogło zabraknąć modlitwy poprowadzonej przez ks. Artura, wspólnego śpiewania kolęd oraz składania życzeń i dzielenia się opłatkiem.

Pani Dyrektor Elżbieta Zub podziękowała artystom za piękny występ, złożyła również wszystkim obecnym życzenia świąteczne i noworoczne. Wprowadzeni w świąteczny nastrój uczniowie i pracownicy szkoły  udali się na zasłużony wypoczynek.

Wychowawczyni kl. II

Karolina Bukała

 

1 Jasełka 2017

2 Jasełka 2017

3 Jasełka 2017

4 Jasełka 2017

5 Jasełka 2017

6 Jasełka 2017

7 Jasełka 2017