główne bkTuż przed feriami w naszej szkole odbyły się bale karnawałowe.

Tuż przed feriami w naszej szkole odbyły się bale karnawałowe. Wspaniale bawiły się dzieci z oddziałów przedszkolnych, których zabawa odbyła się w piątek, 26.01.2018r. Zabawę maluchów prowadziła „Śnieżynka” pod bacznym okiem pań z oddziałów przedszkolnych i rodziców.

27.01.2018 r. od rana bawili się uczniowie  klas I- III,  potem na parkiecie pojawili się starsi uczniowie.

Doskonałe humory dopisywały w czasie tańców, konkursów oraz poczęstunku.

W czasie balu przedstawione zostały również wyniki plebiscytu organizowanego przez Samorząd Uczniowski na „Najlepszego Sportowca Szkoły 2017”.

Serdecznie dziękuję nauczycielom: za przygotowanie dekoracji, za przygotowanie konkursów  oraz opiekę w czasie zabawy. Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy włączyli się w przygotowania choinki szkolnej.

Jak zawsze mogliśmy liczyć na niezawodnych rodziców, którym za pomoc i oprawę balu karnawałowego serdecznie dziękuję.

 

główne bk

1 bk

3 bk

4 bk

5 bk

6 bk

7 bk

8 bk

9 bk

10 bk

11 bk

12 bk

13 bk

14 bk

15 bk