W dniu 4 listopada 2021 r. w naszej szkole, jak co roku odbył się Jesienny Konkurs Recytatorski, w tym roku pod hasłem „Śmiechem, żartem”. W konkursie uczestniczyło pięcioro dzieci z oddziału przedszkolnego „Pszczółki”, 14 uczniów z klas I-III i 4 uczniów on line z kl. IV i VI, ponieważ uczniowie są na kwarantannie.

Komisja w składzie p. dyrektor Elżbieta Zub, p. Krzysztof Szkałuba i opiekun Samorządu Uczniowskiego po przesłuchaniu uczestników postanowiła przyznać cztery pierwsze nagrody. Otrzymały je: Dominika Mazurkiewicz z kl. I, Ania Gleń z kl. III, Laura Kawka z kl. IV i Weronika Bojarska z kl. VI. Oprócz upominków dziewczynki otrzymały awans na etap powiatowy, który odbędzie się 15 listopada 2021 r. w ZDK w Zamościu. Gratuluję wszystkim uczestnikom, dziękuję nauczycielom i rodzicom za przygotowanie uczniów, a laureatom życzę powodzenia i godnego reprezentowania naszej szkoły. Trzymam kciuki. Powodzenia!!!

Opiekun Samorządu Uczniowskiego

Anna Szkałuba