Dnia 6 grudnia 2021 w Kościele parafialnym pw. Matki Bożej Królowej Polski ,miała miejsce uroczysta gala wręczenia nagród laureatom Konkursu plastycznego organizowanego przez Caritas pt. ,,PO PROSTU… DAR Z SERCA.

Spotkanie poprowadził Dyrektor Caritas Diecezji Zamojsko- Lubaczowskiej Ks. Marcin Jakubiak. Uczestniczył w nim zwierzchnik diecezji Bp Marian Rojek, przedstawiciele Kuratorium Oświaty w Lublinie- Delegatura w Zamościu ,pracownicy Banku Narodowego, laureaci indywidualni oraz przedstawiciele placówek biorących udział w wyżej wymienionym wydarzeniu.

Jest nam niezmiernie miło poinformować , że nasza szkoła została wyróżniona jako

placówka z której do udziału w konkursie wpłynęło najwięcej prac z rejonu powiatu zamojskiego.

W ten sposób uczniowie naszej szkoły udowodnili ,że są wrażliwymi , dobrymi, młodymi ludźmi , którym nie jest obojętny los drugiego człowieka lub stworzenia.

Brawo! Pamiętajmy, że dobro powraca!

Dziękujemy wszystkim uczniom i zaangażowanym wychowawcom klas za udział w konkursie.

K. Nowosad, M. Pasieczna