W dniu 3 listopada w naszej szkole odbył się 26. Jesienny Konkurs Recytatorski pod hasłem „Współczesność”. Do konkursu przystąpiło 11 recytatorów, w tym jedna uczennica z oddziału przedszkolnego „Sówki”.

Wszyscy recytatorzy pięknie się zaprezentowali, ale komisja w składzie p. Dyrektor, ks. Artur Sokół i opiekun Samorządu Uczniowskiego, biorąc pod uwagę dobór repertuaru, piękną dykcję i ogólny wyraz artystyczny postanowili przyznać trzy równorzędne pierwsze nagrody, a tym samym nominacje na etap kolejny – powiatowy.

Naszą szkołę będą reprezentować: Dominika Mazurkiewicz, Martynka Romaszko z kl. II i Wiktor Gelmuda z kl. III. Komisja również przyznała wyróżnienia, które otrzymali: Nikola Naklicka, Alicja Socha, Amelka Kasperska, Antoś Trusz i Ania Gleń.

Wszystkim uczestnikom, nauczycielom i rodzicom gratuluję, a zwycięzcom z całego serca życzę powodzenia i trzymam kciuki na kolejnym etapie.

Opiekun Samorządu Uczniowskiego
Anna Szkałuba