Uczniowie naszej szkoły z klas II i III brali udział w Konkursie czytelniczym „Czy znasz”organizowanym przez Bibliotekę Pedagogiczną w Zamościu.

II

Dominika Mazurkiewicz

Martyna Romaszko

III

Antoni Gałka

Michał Gałka

Amelia Kasperska

Alicja Socha

Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy odwagi oraz dziękujemy za ciężką pracę w przygotowaniach do konkursu.

I etap regionalnego konkursu czytelniczego „Czy znasz…?” dla uczniów klas I-III szkół podstawowych powiatu zamojskiego, biłgorajskiego, hrubieszowskiego i tomaszowskiego odbył się 14 marca 2023 r. W konkursie wzięło udział 188 uczniów z 40 szkół podstawowych.

Do drugiego etapu konkursu zakwalifikowało się 45 uczniów. W tym gronie znalazła się Dominika Mazurkiewicz.

Finał regionalnego konkursu czytelniczego „Czy znasz…?” dla uczniów klas I-III szkół podstawowych powiatu zamojskiego, biłgorajskiego, hrubieszowskiego i tomaszowskiego odbył się 22 marca 2023 r. w Bibliotece Pedagogicznej w Zamościu.

W finale konkursu wzięło udział 44 uczniów, których zadaniem było samodzielne rozwiązanie testu wiedzy, złożonego z 65 pytań. I tym razem ogromną wiedzą wykazała się Dominika , nasza uczennica zajęła III miejsce.

Jest to wielki sukces uczennicy klasy drugiej wypracowany przy pomocy pani Anny Szkałuby.

Serdecznie gratulujemy Dominice i pani Ani. Szczególne podziękowania kierujemy do rodziców Dominiki za zawiezienie i pomoc w przygotowaniu uczennicy do konkursu.

Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy odwagi oraz ciężkiej pracy w przygotowaniach do konkursu.

Wychowawca

wz. Barbara Gelmuda