W dniach 23, 24, 25 maja przedszkolaki z grup ,,Pszczółki’’ i ,,Sówki” wraz z nauczycielami i rodzicami wzięły udział w wycieczkach integracyjnych.

Pierwszego dnia udały się do Zamościa. Cały dzień spędziły w sali zabaw ,,NEMO” zaaranżowanej na styl marynarski. Tam też uczestniczyły w warsztatach konstrukcyjnych klocków LEGO.

Kolejny dzień upłynął miło w Krasnobrodzie. Przedszkolaki odwiedziły ptaszarnię, Muzeum Wsi Krasnobrodzkiej zlokalizowane przy sanktuarium. Następnie na piechotę powędrowały do Kaplicy ,,Na Wodzie’’. Dalszą części dnia spędziły nad zalewem. Atrakcje dopełniły gofry oraz zabawy na karuzeli.

Trzeciego dnia przedszkolaki aktywnie odpoczywały na świeżym powietrzu w Jacni. Na początku rozwijały swoja aktywność ruchową i dały upust własnej energii na placu zabaw oraz dmuchańcu. Później udały się na przejażdżkę konną bryczką i spacer w okolicy akwenu wodnego.

Należy podkreślić, że podczas wycieczek wszystkim dzieciom towarzyszył dobry humor i super zabawa.

Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym rodzicom w organizację wyjazdów i pomoc w naszej pracy. Uśmiech dziecka bezcenny…

K. Nowosad, B. Gelmuda, D.Pryciuk