Nasi utalentowani uczniowie

W październiku, w Krasnobrodzkim Domu Kultury odbyły się przesłuchania, do powiatowego etapu tegorocznego Konkursu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Śpiewający słowik”, do którego zgłosiło się  2 wokalistów z naszej szkoły: Dawid Gleń uczeń klasy 2 oraz Martyna Romaszko uczennica klasy 3.

Komisja doceniła umiejętności wokalne naszych uczniów, Dawid otrzymał wyróżnienie, a Martyna zakwalifikowała się do kolejnego etapu. Reprezentowała gminę Krasnobród podczas Eliminacji Powiatowych Wojewódzkiego Konkursu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Śpiewający Słowik”.

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody książkowe ufundowane przez Krasnobrodzki Dom Kultury.

                                                                                             Monika Pasieczna