Wyniki klasyfikacji rocznej 2023/2024:

Klasyfikacja – rok szkolny 2023/2024

I półrocze 2023/2024I I półrocze 2023/2024
97 uczniów100 uczniów
Klasy I- IIIKlasy IV- VIIIOddziały przedszkolneKlasy I- IIIKlasy IV- VIIIOddziały przedszkolne
42uczniów55uczniów5143uczniów57uczniów51
R a z e m148R a z e m151

Najlepsi uczniowie klas I- III, roku szkolnego2023/2024

Razem
343


KlasaLiczba uczniów w klasieImię i nazwisko: najlepsi uczniowie (kolejność alfabetyczna )Frekwencja klasy
I

10Szymon Bober89,91%
Hanna Czerwonka
Maciej Droździel
Pola Grabias
Hanna Juszczak
Oliwia Wereska
Hanna Żmuda
II
18Magdalena Buczak88,46
Dawid Gleń
Emily Leszczyńska
Jakub Marzec
Kuba Mokrzecki
Katarzyna Socha
Leon Trusz
Marcel Zając
III

15Borys Gontarz85,99%
Natalia Gontarz
Aleksander Grabias
Tymon Lalik
Krzysztof Mękal
Dominika Mazurkiewicz
Martyna Romaszko
KlasaIIIIIIRazem
Liczba uczniów w klasie10181543
Liczba uczniów wyróżniających się78722
% w klasie uczniów wyróżniających się70%44,44

46,66


Frekwencja89,9188,4685,99%
Średnia frekwencja klas I- III88,12%
%uczniów wyróżniających się w klasach I- III53,7 %

Najlepsi uczniowie klas IV- VIII

Lp.Imię i nazwisko uczniaZachowanieŚrednia
Klasa IV
1.Wiktor GelmudaBardzo dobre5,27
2.Alicja SochaWzorowe5,18
3.Antoni GałkaBardzo dobre5,09
4.Oliwier KozłowskiBardzo dobre5,09
5.Michał GałkaBardzo dobre5,00
Klasa V
6.Lena Cieplakwzorowe5,33
7.Milena Droździelbardzo dobre5,16
8.Olaf Studnickibardzo dobre5,16
9.Justyna Portkabardzo dobre4,91
10Małgorzata Kaniabardzo dobre4,91
11.Julia Prykbardzo dobre4,91
12Mikołaj Dobekbardzo dobre4,83
13.Lena Truszbardzo dobre4,75
Klasa VI
14.Marta Nizio /10 cel/
Wzorowe5,83
15.Laura Kawka /8 cel/Wzorowe5,67
16.Aleksandra Przygon /7 cel/
Wzorowe5,58
17.Julia Kowalczuk
Wzorowe5,25
18.Milena Bucior
Wzorowe5,18
19.Zuzanna Lis
Wzorowe4,92
20.
Natalia PortkaWzorowe4,83
21.
Kamil GałkaWzorowe4,75
Klasa VII
22.Hanna Matylda Chwiejczakwzorowe5,43
23.Miłosz Mazurkiewiczwzorowe5,43
24.Zuzanna Zdżyłowskawzorowe5,29
25.Pola Helena Kosikwzorowe5,08
26.Julia Milena Korgawzorowe5,07
Klasa VIII
27Julia Dobekwzorowe

5,22
28
Mateusz Gałkawzorowe5.0

Średnia ocen w klasach , rok szkolny 2023/2024

KlasaŚrednia ocenŚrednia frekwencja
IV4,9092,31
V4,6487,92
VI4,9688,24
VII4,5380,85
VIII4,3686,69
Średnia szkoły4, 6787,20
ŚREDNIA FREKWENCJA KLAS I- VIII87,66

Nagrodę Dyrektora otrzymuje Dominika Mazurkiewicz z klasy trzeciej.

Gratuluję uczniom i rodzicom wyników, nauczycielom dziękuję za ciężką pracę.

Wszystkim życzę słonecznych, radosnych i bezpiecznych wakacji.