W piątek, 21 czerwca podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego 2023/2024 pożegnaliśmy odchodzącą na zasłużoną emeryturę – Panią Dyrektor – Elżbietę Zub.
Była zaduma, łzy wzruszenia, wiele ciepłych słów, uśmiechów i życzeń od uczniów, przedstawicieli Rady Rodziców oraz nauczycieli.
Pani Dyrektor Elżbieta Zub przygodę z naszą szkołą zaczęła w 1987 roku, by w 2013 roku objąć funkcję Dyrektora Szkoły Podstawowej im. Armii Krajowej w Kaczórkach, którą pełniła przez 11 lat. W ciągu kilkudziesięciu lat pracy zawodowej wychowała wielu absolwentów, zarażała miłością do historii i patriotyzmu.
Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i wszystkie działania na rzecz budowy pozytywnego wizerunku naszej szkoły. Życzymy Pani, aby wszystkie plany i marzenia, odkładane na później, spełniły się właśnie teraz. Życzymy też, aby otaczała się Pani życzliwymi ludźmi, w życiu osobistym gościło szczęście, a przede wszystkim zdrowie.

Uczniowie, Rodzice, Grono Pedagogiczne oraz Pracownicy Administracji i Obsługi
Szkoły Podstawowej im. Armii Krajowej
w Kaczórkach