Podsumowanie akcji „Góra grosza”
Z radością podsumowujemy tegoroczną zbiórkę „Góra Grosza” w naszej szkole! 💰
Dzięki ogromnemu zaangażowaniu całej społeczności szkolnej udało się zebrać 1241,17 zł!
To wspaniały wynik, który pokazuje, jak wiele możemy osiągnąć, działając razem.
Najwięcej monet zebrała klasa VI – łączna kwota to 232,94 zł.
Na drugim miejscu znalazła się klasa II – uzbierana kwota wyniosła 119,22 zł.
W grupie przedszkolnej najwyższą kwotę zebrały „Misie” – 212,68 zł, tuż za nimi znalazły się „Sówki” – przekazując 193,48 zł.
Wszystkie monety zostały starannie posegregowane, spakowane i przekazane do Towarzystwa „Nasz Dom”.
W liczenie monet aktywnie włączyły się dzieci ze wszystkich klas. Była to nie tylko świetna lekcja współpracy, ale także okazja do nauki cierpliwości i dokładności.
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, nauczycielom, pracownikom szkoły oraz rodzicom za udział i wsparcie tej wyjątkowej inicjatywy. Razem możemy naprawdę wiele! ❤️
E. Wlaź, B. Kościk











