Tydzień życzliwych serc
W grupie „Misie” odbył się wyjątkowy projekt edukacyjny „Tydzień życzliwych serc”. Jego celem było kształtowanie u dzieci postaw opartych na życzliwości, empatii i wzajemnym szacunku.
Podczas wspólnych działań dzieci uczyły się rozpoznawać i nazywać emocje, budować dobre relacje z rówieśnikami oraz odkrywać, jak wielką wartość ma pomoc innym i moc dobrego słowa. Był to czas pełen refleksji, radości i wzmacniania poczucia własnej wartości. 💛
K.Margol














