Wyjazd grupy „Sówki” na krytą pływalnię w Tomaszowie Lubelskim
Dnia 12 maja grupa „Sówki” wybrała się na krytą pływalnię w Tomaszowie Lubelskim.
Wyjazd miał charakter rekreacyjny i był doskonałą okazją do aktywnego oraz radosnego spędzenia czasu.
Dzieci z ogromnym entuzjazmem korzystały z atrakcji basenu, uczestniczyły w zabawach wodnych oraz relaksowały się podczas kąpieli w jacuzzi. Wspólny wyjazd dostarczył wszystkim wielu pozytywnych emocji, uśmiechu i niezapomnianych wrażeń.
Serdecznie dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie i zorganizowanie wyjazdu. Dzięki Państwa pomocy dzieci mogły przeżyć tak miły i pełen radości dzień.
Grupa „Sówki” wróciła do szkoły zadowolona, pełna energii i już nie może doczekać się kolejnych wspólnych wyjazdów.
K. Nowosad











