Zabawa przedszkolaków w sali zabaw
Radość, śmiech i mnóstwo wspaniałej zabawy! ![]()
Grupa „Misie” i „Pszczółki” wybrały się do sali zabaw ,,Fantazja”” w Zamościu, gdzie dzieci aktywnie i radośnie spędziły czas ![]()
Podczas zabaw tematycznych przedszkolaki miały okazję wcielić się w różne role i poznawać wybrane zawody poprzez świetną zabawę ![]()
![]()
Nie zabrakło mnóstwa śmiechu, ruchu i wspólnej integracji ![]()
![]()
Na zakończenie wyjazdu dzieci odwiedziły jeszcze McDonald’s, gdzie czekał na nich pyszny posiłek ![]()
![]()
To był dzień pełen niezapomnianych wrażeń i dziecięcej radości!

















