Wyjazd do Zamojskiego Domu Kultury na „Magic Circus Show”
W dniu 20 maja 2026 roku grupy przedszkolne „Misie” i „Sówki” oraz uczniowie klas II i III uczestniczyli w wyjeździe do Zamojski Dom Kultury na widowisko pt. „Magic Circus Show”.
Przedstawienie dostarczyło dzieciom wielu niezapomnianych wrażeń. Kolorowa scenografia, efekty specjalne oraz występy artystów cyrkowych wzbudziły ogromne zainteresowanie i radość wśród uczestników. Dzieci z zachwytem oglądały pokazy pełne magii, humoru i niespodzianek.
Dodatkową atrakcją wydarzenia był niezwykły pokaz laserowy, który zrobił na wszystkich ogromne wrażenie. Barwne światła i efekty wizualne stworzyły wyjątkową atmosferę i były pięknym zakończeniem wyjazdu.
Wycieczka była doskonałą okazją do wspólnej integracji, rozwijania zainteresowań kulturalnych oraz spędzenia czasu w miłej i radosnej atmosferze.













