W dn. 31 stycznia 2015 r. podczas szkolnej choinki miała miejsce uroczysta Gala wręczenia nagród dla Najpopularniejszych Sportowców Szkoły. Sprowadzony do szkoły, a obecnie organizowany przez Samorząd Uczniowski Plebiscyt, w którym dzieci i nauczyciele spośród wszystkich uczniów wybierają najpopularniejszego sportowca cieszy się dużym zainteresowaniem i prestiżem.

Tytuł Najpopularniejszego Sportowca w XXVIII Edycji Plebiscytu 2014 otrzymała Klaudia Sak, dwukrotna Mistrzyni Polski turnieju piłkarskiego Z podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku U-10 i U-12, wielokrotna mistrzyni województwa również w innych turniejach. Dziewczynka wybitnie utalentowana oraz obdarzona charyzmą, tytułem nagrodzona po raz czwarty (w III, IV, V i VI kl.) – sytuacja niebywała i nie do powtórzenia w przyszłości. Kolejne miejsca również przypadły ambitnym sportowcom: mistrzyniom Polski, województwa, powiatu i świetnym piłkarzom. Oto pełna dziesiątka:

  1. Klaudia Sak

  2. Martyna Przytuła

  3. Sandra Złotorzyńska

  4. Kacper Kuryło

  5. Daniel Mękal

  6. Wiktoria Fila

  7. Oliwia Dobek

  8. Jakub Oryszczak

  9. Aleksandra Roczkowska

  10. Jolanta Handora i Gabriela Dobek ex aequo

Pierwsza trójka otrzymała puchary, a cała dziesiątka pamiątkowe medale i nagrody ufundowane przez Dyrekcję i Radę Rodziców – bardzo dziękujemy. Klaudia Sak otrzymała również statuetkę za najładniejszy plakat reklamowy.

Czy o Klaudii i innych młodych sportowcach usłyszymy w przyszłości zależy od nas, dorosłych – życzymy Wam Kochani mądrych i życzliwych ludzi na swej drodze, którzy Wam w prawidłowym rozwoju pomogą. Gratulujemy!!!

Anna i Krzysztof Szkałubowie