VI  KONKURS RECYTATORSKO-PLASTYCZNY

W dniu 13 marca 2018 r. w Krasnobrodzkim Domu Kultury odbyło się podsumowanie VI Wiosennego Konkursu plastyczno-recytatorskiego pod hasłem Spotkanie z… Niepodległą.

W dniu 13 marca 2018 r. w Krasnobrodzkim Domu Kultury odbyło się podsumowanie VI Wiosennego Konkursu plastyczno-recytatorskiego pod hasłem Spotkanie z… Niepodległą. Bardzo dobrze wypadły dziewczynki z klasy III: Ola Żmuda zajęła I miejsce, a Kasia Szkałuba III miejsce. Oprócz prac wymienionych na pięknej pokonkursowej wystawie znalazły się również prace Dominiki Kukiełki i Martynki Kukiełki. Gratulujemy naszym małym artystkom i z całego serca dziękujemy p. Piotrowi Szkałubie za znalezienie czasu i zwiezienie dzieci po odbiór nagród.

Następnie odbył się konkurs recytatorski pod tym samy tytułem. Naszą szkołę reprezentowały uczennice: Paulinka Romaszko z kl. I, Martynka Kukiełka z kl. III i Kasia Piłat z kl. VI. Dziewczynki wypadły dobrze, a Martynka i Kasia otrzymały wyróżnienie. Cieszymy się, że dzięki dziecięcym recytacjom mogliśmy usłyszeć piękne słowa o naszej Ojczyźnie – była to prawdziwa lekcja historii. Gratulacje!!!

Dziękuję również rodzicom, że byli razem z nami, wspierali i trzymali kciuki za swoje pociechy, a byli to p. Wioletta Kukiełka i p. Barbara Romaszko.

Anna Szkałuba