Sezon 2021/2022 Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej kończymy z ogromnym sukcesem. Dwoje naszych uczniów: Aleksandra Przygon oraz Szymon Kościk, godnie reprezentowało naszą szkołę na szczeblu powiatowym. Aleksandra dzięki swojej wiedzy i umiejętnościom zajęła 4. miejsce w powiecie zamojskim, a Szymon bardzo wysokie 2. miejsce w swojej kategorii wiekowej w powiecie zamojskim. 

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy Oli i Szymonowi za postawę oraz przygotowanie do Turnieju. Ogrom materiału i informacji, jakie trzeba było przyswoić, był imponujący.

Dziękujemy również innym uczestnikom Turnieju, którzy godnie reprezentowali naszą szkołę na szczeblu gminnym i uczestnikom eliminacji szkolnych Turnieju. 

Ola i Szymon wykazali się ogromną wiedzą i umiejętnościami, ustawiając jednocześnie poprzeczkę bardzo wysoko. Z pewnością czekają tę dwójkę kolejne sukcesy w przyszłości i są oni inspiracją dla swoich koleżanek i kolegów. 

Gratulujemy i zapraszamy za rok!