29 września br. w naszej szkole odbyła się uroczystość ślubowania i pasowania na uczniów dzieci klasy I. 

W niezwykle podniosłej atmosferze, przed pocztem sztandarowym uczniowie klasy pierwszej ślubowali być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Po złożeniu ślubowania Pani Dyrektor dokonała symbolicznego pasowania na uczniów, dotykając ołówkiem, jak czarodziejską różdżką, ramion dzieci. Od tej chwili stali się oni nowymi członkami naszej wielkiej szkolnej rodziny! 

Na początku uroczystości odbyła się część artystyczna w wykonaniu uczniów klasy I. Pani Dyrektor złożyła życzenia wielu sukcesów w nauce wszystkim uczniom. Potem uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz małe upominki. Po skończonej akademii nasi bohaterowie udali się na słodki poczęstunek zorganizowany przez swoich rodziców. 

Pierwszakom życzymy wielu sukcesów w murach naszej szkoły! 

                                                                               Wychowawczyni klasy I Monika Pasieczna