INTEGRACJA I WSPANIAŁA ZABAWA Z OKAZJI DNIA KOBIET

Mamy przyjemność podzielić się z Państwem podsumowaniem niezwykłej wycieczki, którą odbyli uczniowie klas VII i VIII naszej szkoły do Fortu Jump w malowniczym Zamościu. Ta wyprawa nie tylko przyniosła radość i ekscytację, ale także wzmacniała więzi między uczniami obu klas, służąc integracji oraz promując współpracę i zrozumienie.

Podczas naszej przygody w Fort Jump, uczniowie mieli okazję do odkrywania nowych możliwości. Zabawy na trampolinach, ściankach wspinaczkowych i torach przeszkód wzbudziły u naszych uczniów ogromną energię i pasję do aktywności fizycznej. Każde wyzwanie zostało przyjęte z entuzjazmem i determinacją, co doprowadziło do wyjątkowych osiągnięć i momentów radości.

Jednakże to, co sprawiło, że ta wycieczka była tak wyjątkowa, to nie tylko ekscytujące atrakcje, ale także atmosfera współpracy i wzajemnej pomocy między uczniami klas VII i VIII. Obserwując ich, mogliśmy dostrzec, jak naturalnie wspierają się nawzajem, dzieląc radość z sukcesów i wzmacniając się w trudniejszych momentach. To niezapomniane doświadczenie pokazało, że wspólna zabawa to nie tylko sposób na dobrą zabawę, ale także doskonały sposób na budowanie silnych więzi i przyjaźni.

Dziękujemy uczniom za ich entuzjazm, pozytywne podejście i gotowość do współpracy. To dzięki Wam, drodzy uczniowie, ta wycieczka stała się niezapomnianym przeżyciem, które będziecie wspominać przez długi czas.

Z niecierpliwością czekamy na kolejne przygody i wyzwania, które czekają na nas w przyszłości!

Wychowawcy:

Mateusz Szmidt,

Jacek Kowalik