Wyjazd uczniów klas VII i VIII do Zamościa na dni otwarte szkół ponadpodstawowych

Z przyjemnością informujemy, że uczniowie klas VII i VIII naszej szkoły podstawowej mieli wyjątkową okazję uczestniczyć w dniach otwartych szkół ponadpodstawowych w Zamościu. To niezwykłe doświadczenie, które pozwoliło naszym uczniom lepiej zrozumieć różnorodne możliwości edukacyjne, jakie czekają przed nimi w przyszłości.

Podróż do Zamościa nie była jedynie wycieczką, ale przede wszystkim szansą na zrozumienie swoich zainteresowań, pasji i możliwości. Nasi uczniowie, dbając o swoją przyszłość, aktywnie uczestniczyli w prezentacjach i rozmowach z przedstawicielami szkół średnich. Była to doskonała okazja do zgłębienia wiedzy na temat różnych ścieżek kształcenia oraz do zastanowienia się, jakie są ich własne aspiracje i cele.

Warto podkreślić, że uczniowie szkoły w Kaczórkach są nie tylko ambitni, ale również odpowiedzialni. Świadomość znaczenia wyboru dalszej ścieżki edukacyjnej kształtuje się u nich już na etapie szkoły podstawowej. Dlatego też podczas wizyty w Zamościu kierowali się nie tylko radami doradców edukacyjnych, ale również własnymi zainteresowaniami i pasjami.

Jesteśmy dumni z zaangażowania naszych uczniów i ich determinacji w dążeniu do osiągnięcia sukcesu w życiu. Dzięki takim inicjatywom jak wizyta na dniach otwartych szkół ponadpodstawowych w Zamościu, młodzi ludzie z naszej szkoły mają szansę nie tylko na wybór właściwej ścieżki edukacyjnej, ale także na rozwijanie swoich pasji i talentów.

Kontynuacja edukacji to ważny krok w życiu każdego ucznia, dlatego wspieramy naszych uczniów w podejmowaniu świadomych decyzji i rozwijaniu ich potencjału. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym uczniom, nauczycielom oraz rodzicom za wsparcie i zaangażowanie w ten inspirujący proces edukacyjny.

Wychowawcy:

J. Kowalik, M. Szmidt