13.03.2015 r. drużyna chłopców z klas IV – V brała udział w XVI edycji turnieju „O Puchar Dyrektora Szkoły nr 3 w Zamościu”.

Nasi uczniowie po zaciętej walce zajęli II miejsce.

Składy drużyn:

Kl. IV: Mateusz Cieplak- strzelec 5 bramek, Daniel Mękal – 3 bramki, Dawid Czapla – bramkarz, Kamil Ożóg, Maciej Zawiślak.

Kl.V: Kacper Kuryło, Michał Marczak- 1 bramka, Wojtek Margol, Ziemko Olinkiewicz

Uczniowie godnie reprezentowali nasza szkołę i świetnie się bawili. Wielkie gratulacje dla chłopców i pana Krzysztofa Szkałuby! Serdeczne podziękowania dla księdza Pawła Słonopasa, który objął opieką duchową, pomocą w opiece nad drużyną i sponsorował nagrody. Serdeczne podziękowania kierujemy również do taty Mateusza, pana Dariusza Cieplaka, który kibicował chłopakom i ufundował poczęstunek dla naszej drużyny.

Więcej zdjęć zobaczyć można tutaj a tutaj krótki film wideo