15 lat temu nadano imię naszej szkole

Od 15 lat Szkoła Podstawowa w Kaczórkach nosi zaszczytne imię Armii Krajowej. Przez te wszystkie lata staraliśmy się naszym uczniom przekazać ideały jakim byli wierni żołnierze Polskiego Państwa Podziemnego. Dziś z dumą mogę stwierdzić, że uczniowie Szkoły Podstawowej im. Armii Krajowej w Kaczórkach godnie ją reprezentują na konkursach przedmiotowych, artystycznych i zawodach sportowych. Umiłowanie Ojczyzny i jej historii owocuje tytułami laureatów i finalistów w konkursach historycznych organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty oraz przez ŚZŻAK Okręg Zamość. Święto patrona szkoły jest okazją dla naszych uczniów przypomnienia historii AK oraz spotkania z jej żołnierzami.

 

p1250369     p1250388      p1250414

FILMIK 1

FILMIK 2

FILMIK 3

 

 

GALERIA

Podziękowania

Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w uroczystościach święta patrona  naszej szkoły.

 Dziękuję serdecznie rodzicom   za pomoc przy organizacji święta, strażakom z Hutek- za wypożyczenie ławek oraz panu Wiesławowi Fila za ich przywiezienie i odwiezienie.

Przy okazji święta dziękuję Wspólnocie wsi Kaczórki za zakup urządzeń na nasz plac zabaw.

Serdecznie dziękuję również mieszkańcom wsi Kaczórki, Hutki i Starej Huty za zapewnienie środków na nowe urządzania na placu zabaw w planie budżetowym sołectw tych miejscowości  na rok przyszły.

                                                                                                                                 

 

                                                                                                                                                                        Elżbieta Zub