Mamy laureatów

Zakończył się okres bożonarodzeniowy, który owocował polską tradycją śpiewania kolęd i pastorałek. Klasa II pod nazwą „Słoneczka”, jak co roku aktywnie uczestniczyła w różnych przeglądach i konkursach zajmując czołowe miejsca. W tym roku również wypadliśmy bardzo dobrze. Zespół zajął II miejsce w Regionalnym Konkursie Kolęd i Pastorałek, który odbył się w dniu 12 stycznia 2017 r. w Sanatorium w Krasnobrodzie oraz I miejsce w Stanisławowskich spotkaniach z kolędą 31 stycznia 2017 r.

             Był również sukces indywidualny, który osiągnęła uczennica naszej klasy Martynka Kukiełka. Martynka jest uzdolniona muzycznie i lubi śpiewać; w konkursie w Sanatorium zajęła I miejsce oraz bardzo wspierała nasz zespół.

Uczniowie zmierzyli się również ze starszymi, bardziej doświadczonymi muzycznie zespołami podczas XVII Spotkań z Kolędą i Pastorałką – Zamość 2017 w Młodzieżowym Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w dniu 10 stycznia 2017 r. Była to dla nas wielka przygoda muzyczna, gdzie usłyszeliśmy miłe i motywujące do dalszej pracy słowa jurorów – muzyków zespołu VOX panów Paszta i Tokarzewskiego.

Cieszymy się bardzo, że cały czas z nami w bardzo miłej atmosferze uczestniczyli rodzice, którzy nas wspierali, szczerze cieszyli się z naszych sukcesów oraz nas wozili. Dziękuję z całego serca p. Wioletcie Kukiełce, pp. Agnieszce i Adamowi Gontarzom, p. Robertowi Jasinie, p. Ewie Szamańskiej oraz pp. Szkałubom, dziadkom Kasi.

Z wyrazami wdzięczności Anna Szkałuba wychowawczyni klasy II