główne pleb naj spor 2018Zorganizowany po raz pierwszy trzydzieści lat temu plebiscyt na najpopularniejszego sportowca do dziś cieszy się dużą popularnością.

Zorganizowany po raz pierwszy trzydzieści lat temu plebiscyt na najpopularniejszego sportowca do dziś cieszy się dużą popularnością. Zabawa polega na tym, że uczniowie przygotowują plakaty lansujące najlepszych sportowców, a następnie eksponują je w wyznaczonej części szkolnego korytarza. Przez pewien czas trwa kampania reklamująca sportowców i uprawiane przez nich dyscypliny. Uczniowie chwalą się swoimi sukcesami, przedstawiają osiągnięcia sportowe i promują uprawiany sportowy tryb życia. Następnie odbywa się głosowanie, w którym biorą udział wszyscy uczniowie od kl. II oraz chętni nauczyciele.

W tym roku wybory na Najpopularniejszego Sportowca Szkoły 2017 odbyły się w dn. 22 stycznia 2018 r., kiedy to Samorząd Uczniowski przeprowadził szkolne głosowanie. Po podliczeniu głosów zostały ustalone następujące wyniki:

1. Daniel Mękal
2. Jakub Oryszczak
3. Natalia Kowalczuk,
4. Wojciech Kukiełka
5. Karol Kukiełka
6. Kinga Jarszak
7. Katarzyna Szkałuba
8. Hubert Jarszak
9. Martyna Kukiełka
10. Katarzyna Ścirka

Najładniejszy plakat okazał się Jakuba Oryszczaka – Kuba w nagrodę otrzymał pamiątkowy puchar.

Uroczyste podsumowanie Plebiscytu oraz wręczenie nagród odbyło się tradycyjnie podczas Choinki szkolnej 27 stycznia 2018 r.

Z całego serca, na ręce p. Agnieszki Buryło, przewodniczącej Rady Rodziców dziękuję rodzicom za przekazanie pieniędzy na zakup pięknych medali i oryginalnie wydrukowanych koszulek oraz p. Ewie Chomie za ufundowanie nagród dla uczniów od miejsca V wzwyż. Dziękuję również chłopcom z Samorządu Uczniowskiego i z kl. VII, szczególnie dziękuję Wojtkowi Kukiełce za solidną pomoc w liczeniu głosów.

Specjalne gratulacje i życzenia dobrych wyników dla całej dziesiątki od pomysłodawcy akcji, nauczyciela wychowania fizycznego Krzysztofa Szkałuby – dzięki pracy można ziścić najskrytsze marzenia.

 

Opiekunka SU Anna Szkałuba  

 

 

2 pleb naj spor 2018

3 pleb naj spor 2018

4 pleb naj spor 2018

5 pleb naj spor 2018

6 pleb naj spor 2018

7 pleb naj spor 2018

8 pleb naj spor 2018

9 pleb naj spor 2018