W dniu 14 listopada 2022 r. troje naszych uczniów: Dominika Mazurkiewicz i Martynka Romaszko z klasy II oraz Wiktor Gelmuda z klasy III przygotowani przez Annę Szkałubę i Ewę Adamowicz godnie reprezentowali naszą szkołę na powiatowym 26. Jesiennym Konkursie Recytatorskim pod hasłem „Współczesność” zorganizowanym przez Zamojski Dom Kultury otrzymując wyróżnienia.

Wszyscy wiemy, że udział w konkursach bardzo rozwija i przyczynia się do zdobywania przeróżnych doświadczeń i umiejętności.

Nasi uczniowie za piękne recytacje otrzymali dyplomy i nagrody w postaci oryginalnych kubków.

Gratuluję Wam dzieciaki i jestem z Was dumna.

Z całego serca słowa podziękowania kieruję również do rodziców tj. p. Agaty Mazurkiewicz, p. Basi Romaszko i p. Krzysztofa Gelmudy, którzy nas wspierali, znaleźli czas i chęci bycia razem z nami oraz zawiezienia nas konkurs.

Wdzięczna

wychowawczyni klasy II

Anna Szkałuba