Orły Edukacji Wczesnoszkolnej

Uczniowie klas I- III naszej szkoły wzięli udział w ogólnopolskim konkursie wiedzy „Orły Edukacji Wczesnoszkolnej”. Celem konkursu była popularyzacja nauki poprzez zabawę, wspieranie i rozwój talentów, inspirowanie uczniów do poszerzania swojej wiedzy oraz pogłębianie swoich pasji. Konkurs dawał również możliwość porównania poziomu wiedzy z rówieśnikami z terenu całej Polski.

Miło jest nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły wykazali się ogromną wiedzą i zaangażowaniem, dzięki czemu wielu z nich udało się uzyskać tytuł laureata.

Poniżej prezentujemy listę laureatów i uczestników konkursu:

 

Klasa I

 1. Szymon Bober – laureat
 2. Hanna Juszczak – laureat
 3. Pola Grabias – laureat
 4. Mieszko Likos – laureat
 5. Hanna Żmuda – laureat
 6. Maciej Droździel – laureat

 

Klasa II

 1. Magdalena Buczak – laureat
 2. Dawid Gleń – laureat
 3. Wiktoria Bondyra – laureat
 4. Katarzyna Socha – laureat
 5. Marcel Zając
 6. Jakub Marzec
 7. Hanna Jóźwiak
 8. Jakub Mokrzecki

 

Klasa III

 1. Dominika Mazurkiewicz – laureat
 2. Martyna Romaszko

           

Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Kaczórkach otrzymała certyfikat  placówki rozwijającej talenty.

Uczestnikom i laureatom konkursu serdecznie gratulujemy, życząc im jednocześnie dalszych sukcesów zarówno tych związanych z nauką, jak i tych, które wynikać będą z realizacji i rozwoju osobistych pasji i talentów.

D. Pryciuk