Podsumowanie Konkursu WORD główneMagdalena Gleń i Mateusz Gałka – podsumowanie konkursu WORD.

Będąc szkolnym koordynatorem zorganizowanego przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego konkursu plastycznego pn. Bezpieczni na drodze w dn. 1 grudnia 2017 r. spotkała mnie przyjemność odbioru nagród. Wraz z nagrodzonymi uczniami: Magdaleną Gleń z klasy III i Mateuszem Gałką z kl. II zostaliśmy do siedziby WORD w Zamościu zawiezieni przez mamę Magdy p. Nadię Gleń.

Na samym początku organizatorzy przekazali wszystkim dzieciom kamizelki odblaskowe, a następnie zaprosili do przygotowanej sali na uroczyste spotkanie i rozdanie nagród. Oprócz władz Ośrodka Ruchu, przedstawicieli prezydenta Zamościa, Policji i Jego Ekscelencji ks. Biskupa Mariana Rojka był jeszcze Święty Mikołaj, który rozdawał pyszne słodycze. Po części oficjalnej uczniowie otrzymali plecaki, kalendarz z pracami plastycznymi finalistów konkursu, opaski odblaskowe oraz słodycze.

Zadowoleni i uśmiechnięci wstąpiliśmy na Starówkę na pyszne gofry i obejrzeliśmy przygotowania do otwarcia powstającego świetlnego ogrodu. Do szkoły wróciliśmy bardzo zadowoleni. Serdecznie dziękuję p. Nadii za zawiezienie nas, a uczniom gratuluję i życzę powodzenia w następnych konkursach.

Anna Szkałuba

1 Podsumowanie Konkursu WORD

2 Podsumowanie Konkursu WORD

3 Podsumowanie Konkursu WORD

4 Podsumowanie Konkursu WORD

5 Podsumowanie Konkursu WORD

6 Podsumowanie Konkursu WORD

7 Podsumowanie Konkursu WORD

8 Podsumowanie Konkursu WORD